Levering
Onze vrachtwagen heeft een auto laadkraan waarmee wij de kozijnen neer kunnen zetten waar je wilt, mits de losplek bereikbaar is voor onze vrachtwagen.
Dus over een schutting heen zetten of iets dergelijks is geen probleem. Mits wij er maar bij kunnen. Onze kraan heeft een bereik van 12 meter buiten het hart van de vrachtwagen. Als we daarmee niet je tuin kunnen bereiken zullen wij het kozijn zo dicht mogelijk bij je huis neerzetten.
We vragen dan om een paar sterke mannen te regelen welke het kozijn op zijn plek tillen.
Kleinere kozijnen die met de hand te leveren zijn, kunnen we uiteraard neer zetten waar je dit wilt, mits in de tuin en mits bereikbaar. We brengen bijv. de kozijnen niet naar boven.
Zonder tegenbericht
Lossen wij de kozijnen op de dag die je hebt doorgekregen van onze planning, mits de kozijnen volledig zijn betaald.
Niet thuis
Mocht je niet thuis zijn en je weet dit van te voren, dan kun je tot 3 dagen van te voren contact met ons opnemen om de levering uit te stellen. Aan dit uitstel kunnen echter kosten van toepassing zijn. Als je bijvoorbeeld een dag later of een week later wilt, kan het zijn dat we niet in de buurt zijn op die dag. Dan moeten we er speciaal voor omrijden. Deze kosten kunnen behoorlijk oplopen aangezien wij met een grote vrachtwagen bezorgen. Het kan uiteenlopen van 50 tot 450 euro afhankelijk van de afstand, grootte van de kozijnen etc.
Uitstel van levering
Mocht je de levering langer dan 3 weken willen uitstellen (ten opzicht van de door ons opgegeven levertijd) zijn er extra kosten van toepassing, voor opslag van de kozijnen. Ook is de opslag in dit geval volledig voor eigen risico. Vraag onze planning voor de extra kosten, maar deze bedragen minimaal 200 euro per maand. Let op de kozijnen zijn voorzien van bescherm folie, deze mag niet te lang op de kozijnen blijven zitten. Tevens dienen de kozijnen op het moment van uitstel volledig te worden betaald.
Betaling
De laatste termijn betaling dient te geschieden voordat het kozijn / de kozijnen gelost worden.
Je kunt dit doen zodra je de melding van de levering hebt ontvangen, maar je mag ook eerst het kozijn inspecteren op de vrachtwagen.
Na betaling zal er gelost worden.
Indien tijdige betaling niet mogelijk is graag dit z.s.m. aangeven, zodat wij de route dan kunnen aanpassen en een nieuwe afspraak voor levering kunnen maken.
Er kunnen in dat geval extra kosten van toepassing zijn
Levertijden
Kunststof
Aluplast
Standaard wit (zonder houtnerf) > Levertijd 5/6 werkweken
Standaard creme (zonder houtnerf) >Levertijd circa 7-8 weken
Standaard wit binnenzijde Antraciet houtnerf buitenzijde > Levertijd 6/7 weken
Kozijn met andere kleuren / folie > Levertijd 10/12 werkweken
Deceuninck en andere merken
Vlak profiel in standaard wit (zonder houtnerf)> Levertijd 6/7 werkweken
Standaard creme (zonder houtnerf) >Levertijd circa 7-8 weken
Verdiept profiel in standaard wit/créme glad(zonder houtnerf) > Levertijd 7/8 werkweken
Vlak profiel in kleur (met houtnerf folie) > Levertijd 8/9 werkweken
Verdiept profiel in kleur (met houtnerf folie)> Levertijd 9/12 werkweken
Aluminium
Voor onze aluminium ramen & deuren zijn de levertijden circa 8-12 werkweken.
Let op! Vanwege de huidige leveringsproblemen op de grondstoffen en bouwmaterialen markt kunnen de levertijden helaas wat langer zijn. Dit is voor ons helaas overmacht. Houd hier rekening mee met de planning.
Ongeveer 1 week voor de verwachte levering nemen we contact met je op om de definitieve dag af te stemmen.
Verzendkosten
Bij een order grootte tot 1500 euro bedragen de verzendkosten 42,35 euro incl B.T.W. per levering
Bij een order grootte van 1500 tot en met 5000 euro bedragen de verzendkosten 100,89 euro incl. B.T.W. per levering
Bij een order groter dan 5000 euro bedragen de verzendkosten 181,50 euro incl. B.T.W. per levering.
Een uitzondering geldt voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen. Hier zijn de verzendkosten op aanvraag.
Bokken / statiegeld bokken
Uw kozijnen worden hoogstwaarschijnlijk geleverd op wegwerp bokken. Deze blijven mogelijk bij u achter en zullen niet worden opgehaald, dit wordt door de chauffeur bij levering aangegeven.
Indien gewenst kunnen wij de lege bok direct weer meenemen, maar dan dient u tilhulp te regelen om de bok direct bij levering leeg te halen, zodat onze chauffeur binnen 30 minuten weer onderweg kan naar de volgende klant.
Het kan voorkomen dat uw kozijnen op stalen bokken of statiegeld bokken worden geleverd, deze blijven eigendom van Partumonline.nl, tenzij anders door ons schriftelijk aangegeven.
Indien de bok na montage niet wordt afgemeld / terug gegeven aan Partumonline, zijn de volgende extra kosten van toepassing:
Houten bokken klein(tot 2 meter breedte) : 250 euro
Houten bokken groot(vanaf 2 mtr breedte): 500 euro (bijv. bijv vouwwanden, schuifpuien, grote kozijnen)
Stalen bokken: 1000 euro.
Vergunning lossen op openbare weg:
Mocht er op uw afleveradres sprake zijn van vergunningsplicht voor het lossen van goederen, verzoeken wij u deze tijdig te regelen.
Dit kan bijvoorbeeld het geval zijn in straten met 1 richtingsverkeer, stadscentra, woningen aan fietspaden, dijkwoningen, gebieden met aslast beperkingen, woningen aan trambanen etc.
Vooral als de straat wordt geblokkeerd door onze vrachtwagen, en het overige verkeer er hinder van ondervindt, of als er een gevaarlijke situatie kan ontstaan omdat fietser of voetgangers onder de kraan door kunnen lopen, kan er een vergunning nodig zijn.
Helaas komt ook voor dat omwonenden of passanten last hebben van de loswerkzaamheden en daarom met handhaving bellen.
Eventuele boetes en overige kosten zijn voor uw rekening / risico.
Meer informatie kunt u inwinnen bij de afdeling handhaving van uw gemeente. Over het algemeen zijn deze telefonisch bereikbaar voor advies / vragen.